Bentley Continental GT Duro Artık Daha Yakışıklı


Düsseldorf’ta yeni bir yenilik gösterildi-yeni Bentley Continental GT DURO gerçekten şık bir spor otomobil oldu.

Avantajları Nelerdir

Avantajları arasında artık artan güç, daha büyük tekerlekler ve güncellenmiş iç dekorasyon bulunuyor. Süspansiyon ve aerodinamik gövde gövdesi modernize edildi, aerodinamik gövde kiti alındı. Bu tür arabalar birkaç parça yapılacak-bu zaten bir gelenek.

Onları Çin dışında görmek büyük olasılıkla imkansız olacak, çünkü yenilik Çin pazarına yöneliktir. Bentley Continental GT Duroçinliler tarafından yapılan Bentley Continental GT DURO’YA ve üretim modellerine bakarsanız, görünüşteki fark hemen gözünüze çarpacaktır.

Yeni Altyapısı

Büyük hava girişleri, geniş alt dudağı ve fren mekanizmalarını üfleyen tampon farklı görünmeye başladı. Her zamanki görünümünü ve siyah ızgara ızgarasını değiştirir.

Tampon ve Özellikleri

Arka tampon da değiştirildi, difüzörü otomobilin yan etekleri gibi karbondan yapılmıştır. Arka camın karbon fiber saptırıcısı ve LED sürüş lambaları resmi tamamlıyor. Bentley Continental GT duro China Edition’ın “ayakkabıları”, siyah renkte 22 inç jantlara ve 295/25 ebatlarında lastiklere sahiptir. Ve şunu söylemeliyim ki, bu, gri ve siyah renklerin kombinasyonunda yapılan bir otomobilin gövdesiyle mükemmel bir şekilde birleşiyor.

Maksimum Hız

Salona gelince, pahalı olmayan İtalyan derisi buraya «yerleşti» ve ayrıca karbon fiber uçlar da yapıldı. 4 litrelik bit Turbo sekiz silindirli motor, 672 beygir gücünde (eski 507’ye karşı) «sıkar» ve tork 789 nm’ye (eski 669’a karşı) ulaşır. Aracın 100 km / s hıza ulaşması sadece 4,6 saniyeye, standart süreye ise 4,8 saniyeye ihtiyaç duyacaktır. Stok versiyonunun kenar boşluğu 303 km / s ile sınırlıdır, Bentley Continental GT DURO’DA ise bu rakam 325 km / s’dir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.