Chevrolet Camaro Trasformers Versiyonunu Gördünüz mü?


O. CT Tuning uzmanları bir sonraki projelerinde çalışmalarını tamamladılar. Bu sefer tunerler Chevrolet Camaro Transformer Edition’ın özel spor kupasını değiştirmeyi teklif ediyorlar. Yeni iyileştirme programına Sarı buhar çekiç adı verildi. Bununla birlikte, popüler Amerikan Kas arabasının özel bir versiyonu modernize edilmiş teknik dolguya sahip olacak. Bugün bir ayarlama paketi sipariş edebilirsiniz, ancak maliyeti hala bilinmemektedir.

Camaro Genel Özellikleri

O. CT Tuning, Chrysler markalı otomobillerin satış sonrası modernizasyonu alanında SRT-8 plakalı ve otomobillerin sportifliğine tanıklık eden mükemmel bir uzmandır. Fabrika kompresörlerinin modifikasyonu ve kendi kompresörlerinin kullanımı, atölyenin mekanikçilerinin stok sekiz silindirli motorun geri dönüşünü kolayca artırmasına ve aracın dinamik performansını iyileştirmesine olanak tanır.

Motor Özellikleri

6.2 litrelik sekiz silindirli güç ünitesi var двухтрубной spor egzoz sistemi yapılmış paslanmaz çelik ve mekanik supercharger hava ile sonuçlanan, motor gücü yükselmiştir 602 beygir gücü ve yüksek tork kadar büyüdü 682 newton metre. Modifiye edilmiş otomobilin dinamik özellikleri gizli tutulur, ancak yeniliğin birçok modern sporla ve 4 saniyeden daha kısa sürede 0’dan 100 km/s’ye ve maksimum 300 km/s’ye kadar hızlandırabilen süper arabalarla rekabete layık olacağı varsayılabilir.

Dış Özellikleri

Dış cephenin modernizasyonu, entegre led’lere sahip yeni dikiz aynası muhafazalarının, büyük bagaj kapağı spoylerinin ve LED arka lambalarının takılmasını içerir. Aracın gövdesi geleneksel sarı renkte yapılmıştır ve otomobilin münhasırlığı siyah dekoratif çizgilerle vurgulanmaktadır.

O. CT tuning atölyesinin uzmanları, elbette, özel modifikasyonun sahipleri bu projeye ilgi duyacaklarsa, yakında yellow Steam Hammer tuning paketinin bir parçası olarak yeni ayrıntıların gireceğini belirtiyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.