Sizin İçin Yeni Super Araç Haberleri


Herkese selamlar, sizin için ayrıcalıklı ve yeni araç haberlerini bir araya topladık. Üç farklı haber seçeneğine bir arada ulaşmanız mümkün olmaktadır. Detaylı bilgi için yorumlar bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

GranTurismo Yeni Yaşını Kutladı

Bu yıl 100 yaşında olan maseratti, bu neşeli etkinliği özel bir şekilde kutlamaya karar verdi. Yıldönümünün şerefine, bu günlerde New York Otomobil Fuarı’nda sergilenen GranTurismo MC Centennial adlı sınırlı sayıda otomobil üretildi.

Bu nedenle, her zamanki üretim versiyonundan, yeni GRANTURİSMO Mc Centennial’ın daha pahalı bir iç dekorasyona, dış cepheye bazı yeni aksesuarların eklenmesine ve kaputun altında saklanan güçlü dolgulara sahip olması dikkat çekiyor.

Müşterilere Özel Seçenekler

Müşterilere 100 parçadan oluşan yıldönümü modelinin iki gövde versiyonunda (Coupe ve Cabrio) mevcut olacağı zaten biliniyor. Aynı zamanda iki renk şeması da sunulmaktadır, ancak ek bir ücret karşılığında boyaların birleştirilmesi mümkündür.

Teknik özelliklere göre, makine seri muadilinden biraz daha üstündür, kaputun altında 4,7 beygir gücünde güç geliştiren 460 litrelik çift turboşarjlı bir benzinli ünite bulunur ve özel, spor serisi ZF Maseratti’den yeni, sekiz vitesli bir Robotik şanzıman çalışmasına yardımcı olur.

Jackie Chan Özel Araç Haberleri

Ünlü sinema oyuncusu Jackie Chan 60 yaşına giriyor ve lamborghini’deki bu etkinliğe hazırlanmaya karar verdiler. Aventador supercar’ın özel bir versiyonunu geliştirmeye karar verildi-genel halkı Nisan ayı sonunda motor şovunun yapılacağı Pekin’de görebilecekler.

Tek kopya halinde yapılan özel bir spor otomobil yaratmak için şirketin ad Personam adlı süper otomobillerini kişiselleştiren bir program kullanılır. Aktörün arabası siyah ve kırmızı renklerin birleşiminde yapılır. İç mekanda kullanılırlar, aventador’un diskleri de siyahtır ve gövde titanyum renginde boyanmıştır. Daha fazla münhasırlık için, kabin içindeki koltuklarda ve kapılarda Jackie Chan’ın gerçek adı long ortaya çıktı.

Hız Söz Konusu Olduğunda

Lamborghini Aventador’un teknik donanımı değiştirilmemesine karar verildi. Yine burada hala 6,5 litrelik on iki silindirli motor 700 HP sıkıyor ve bir çift yedi vitesli Robotik ŞANZIMANDAN oluşuyor. İlk 100 km/s hıza ulaşmak için supercar sadece 2,9 saniyeye ihtiyaç duyar ve maksimum hızı 350 km/s’dir.

Lamborghini’nin ustalarının çabalarıyla yaratılan eşsiz araba açık artırmada satılacak. Onun için elde edilen tüm gelirler, aktörün kendisinin kararı ile Çin sinemasının gelişim Fonu’na gidecek. Karşılaştırma için aventador’un stok versiyonunun 1 milyon 200 bin dolar olduğu tahmin ediliyor.

Bugatti Legends Sizi Bekeliyor

Birkaç ay önce, güçlü süper otomobillerin İtalyan üreticisi Bugatti, Legends olarak adlandırılacak özel bir dizi yayınlamayı planladığını duyurdu. Veyron Grand Sport Vitesse Black, yeni özel sektöre giren bir başka otomobil oldu. Serbest bırakılması, 1912’den 1914’e kadar geçen yüzyılda üretilen efsanevi modelin yıldönümüne denk geliyor. Söz konusu olan, görünüşüyle İtalyan otomobil şirketinin bir bütün olarak daha da geliştirilmesinde önemli bir rol oynayan 18 Black Bess otomobilidir.

Sport Vitesse Black’in önümüzdeki yaz Çin Pekin’deki Otomobil Fuarı’nda resmi olarak sergilenmesi bekleniyor ve yıldönümü modelinin ana özelliği bazı doğal altın aksesuarların tasarımı olacak.

Şirket Büyümeye Devam Ediyor

Şirket tarafından sağlanan görüntülere bakılırsa, araç dışarıdan siyah mat bir Dynamic Black filmle kaplanmış ve gövdenin yan ve ön kenarlarında bir çeşit «kirpik ” yaratan sarı Ek Parçaları ile kaplanmıştır. Aynı zamanda radyatör ızgarasının özel çerçeveleme çerçevesi gerçek en yüksek kalitede altından yapılmıştır. Buna ek olarak, radyatör ızgarasındaki İtalyan şirketinin imza rozeti, markanın jantlarında bulunan aynı amblemi olan altın kapaklar da altın haline geldi. İç kısımdaki bazı ekler de bu değerli metalden yapılmıştır.

Aracın iç kısmı pahalı deri bej renginde kesilmiş, aynı gösterge paneli için de geçerli, ayrıca direksiyon simidi deri ile kırmızı renkte kaplanmış ve aynı renkte emniyet kemerleri de ortaya çıkmıştır.

Teknik açıdan her şey aynı kalıyor. Turboşarjlı 8.0 litrelik motor, aracın 2,5 saniyede saatte 100 km’ye kadar hızlanmasını sağlayan 1.200 beygir gücü üretir. Bu hala ünlü üretim araçları arasında dinamiklerin rekoru.

Hennessey İle İlgili Haberlerimiz Var

Amerikan tuning atölyesi Hennessey, kendine özgü bir yıldönümünü kutlamakla sınırlı olan yeni venom GT supercar’ı gösterdi. Bu, geçen Şubat ayında venom modeli tarafından belirlenen hız rekoruyla ilgili. Yeni modele world’s Fastest adı verildi.

Model standart versiyondan özel farklılıklar elde edilmedi, sadece beyaz renkte ve aracın ortasındaki özel kırmızı-mavi şeritte ayırt edilebiliyor. Bu projenin liderlerinden birine göre, her şeyden önce Amerikan bayrağının rengini renklendirmeye çalıştılar.

1000 Beygirin Ötesinde Güç Üretmek

Model, gücü 1250 beygir gücü olan 7.0 litrelik turboşarjlı bir motorla donatılmıştır. Bununla birlikte, supercar’ın yeni versiyonu normalden 40 bin daha pahalı olacak ve Fiyatı 1 milyon 200 bin dolar olacak. Şirketin belirttiği gibi, yeni Venom Gt için siparişler zaten alındı, 10 özel modelin tümü yeni sahiplerinin eline geçmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl Venom GT’nin saatte 454 kilometreye kadar hızlanan yeni bir hız rekoru kırdığını ve 300 kilometreye kadar hızlandığını hatırlayın, supercar 14 saniyeden daha kısa bir süre geçirdi ve bu da yeni bir hızlanma rekoru oldu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.